top of page

Pro Skupiny

  USPOŘÁDEJTE SI VAŠI AKCI U NÁS  

Houses for Holidays jsou také vhodné pro větší rodinné, sportovní, či pracovní akce.

Vyberte si z nabídky našich domů podle plánovaných počtů osoba a vašich preferencí.

Inspirujte se co vše u nás můžete uskutečnit.

RODINY A PRATEL

   PRO RODINY A PŘÁTELE   

NAROZENINY - VÝROČÍ - SEŠLOSTI

Rodina je základ a my to moc dobře víme. V Houses for Holidays se naše velká rodina každoročně schází a společně si užívá zábavné chvíle. To byl jeden z důvodů proč jsme Houses for Holidays vybudovali, abychom vytvořili místo, kde mohou být všichni spolu. Ať slavíte narozeniny, výročí svatby nebo máte s rodinou speciální událost, můžete se spolehnout, že v Houses for Holidays vám poskytneme příjemné a dobře vybavené prostředí. Po domluvě je možnost zařídit i catering, poskytnout pivní výčep, nebo obstarat deskové hry.

Vyberte si z nabídky našich domů podle plánovaných počtů osob
a vašich preferencí.

bed.png

do 12 osob

do 15 osob

do 20 osob

Birthday Party_edited.jpg
FIRMY A SKOLY

   PRO FIRMY, ŠKOLY A MALÉ KURZY   

TEAMBUILDING - ŠKOLENÍ - KURZY V PŘÍRODĚ

Utužování vztahů je důležitým faktorem dobře fungujícího kolektivu. Houses for Holidays nabízí prostory, které se dají kreativně využít na zorganizování teambuildingu, školení nebo kurzu v přírodě, pro menší skupiny. K dispozici je samozřejmě společenská místnost, plátno s projektorem, televizní obrazovky, reproduktor, bílá tabule, a velké venkovní prostory pro týmové aktivity. Po domluvě je možnost zařídit i catering.

V minulosti, u nás pořádala úspěšné kurzy a školení, například: počítačová firma 100Mega Distribution, kosmetická značka tianDe, nebo jazyková škola LangPlanet.

Vyberte si z nabídky našich domů podle plánovaných počtů osob a vašich preferencí.

Untitled design (2).png
bed.png

do 15 osob

do 20 osob

SPECIALNI AKCE

   SPECIÁLNÍ AKCE    

SVATBY - SRAZY - SVÁTKY

Využití objektů Houses for Holidays se meze nekladou. Pokud jste nenašli typ vaší plánované akce v textu nahoře, nezoufejte!

U nás si můžete připravit událost přímo na míru.

Svatba uprostřed přírody s výhledem na lipno? Pomaturitní večírek, třídní sraz nebo rozlučka se svobodou? Společné Vánoce, Dušičky nebo Velikonoce? To vše a více lze, po konzultaci, uskutečnit ve vybraných domech Houses for Holidays.

bed.png

do 20 osob

Untitled design (3) copy.png
bottom of page